Anglų kalbos kursai

Privatumo nuostatos

Privatumo politika

 1. Portalas ManoAnglu.lt gerbia kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigoja jį saugoti ir nenaudoti to komerciniams tikslams.
 2. Portale ManoAnglu.lt besilankantys ir besinaudojantys mūsų paslaugomis asmenys sutinka, kad sistema užregistruotų ir išsaugotų tokių asmenų IP adresą bei informaciją apie atliktus veiksmus.
 3. Portale ManoAnglu.lt gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Už jų turinį, privatumo sąlygas bei veiklą mes neatsakome.

Autorinių teisių politika

 1. Griežtai draudžiama perparduoti interneto portale ManoAnglu.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją tretiems asmenims. Vartotojas be papildomo įspėjimo gali būti užblokuotas.
 2. Visos autorinės teisės į ManoAnglu.lt portalą bei joje esančius kūrinius yra saugomos ir priklauso UAB "Meta Group" .
 3. Draudžiama be raštiško ManoAnglu.lt leidimo naudoti ir platinti interneto portale ManoAnglu.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją kitose interneto portaluose bei žiniasklaidos priemonėse.
 4. Dėl sutikimo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Atsakomybės ribojimas

 1. ManoAnglu.lt neatsako už portalo lankytojų ir vartotojų pateiktos informacijos teisingumą bei naudotojai joje pateiktą medžiagą naudoja išimtinai savo nuožiūra, prisiimdami visą riziką, susijusią su jos naudojimu ar pritaikymu, patys atsako už žalą, padarytą jų sveikatai, turtui, kompiuterinei sistemai, trečiųjų asmenų teisėms, taip pat prisiima visas su tuo susijusias išlaidas.
 2. ManoAnglu.lt pasilieka teisę nepriimti ar pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo ManoAnglu.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.

Slapukų (cookies) naudojimas ManoAnglu.lt tinklapyje

 • Siekiant geriau pažinti vartotojo pomėgius, jam naršant ManoAnglu.lt svetainėje, į kompiuterį įrašomi specialūs reklaminiai slapukai. Mūsų vaizdinės reklamos partneris AdRoll suteikia galimybę taikyti pakartotinę rinkodarą ir rodyti ManoAnglu.lt reklamą kituose tinklalapiuose bei socialiniuose tinkluose. Reklaminiai slapukai naudojami tik siekiant vartotojo pomėgių pažinimo. Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, el. paštas ar telefono numeris nėra renkama. Norėdami atsisakyti AdRoll ir jų partnerių reklamos, vartotojai gali apsilankyti šiame puslapyje: http://www.networkadvertising.org/choices/

Anti-SPAM politika

 1. Užsiregistravę svetainės lankytojai sutinka gauti informacinius naujienlaiškius.
 2. Visuose ManoAnglu.lt siunčiamuose laiškuose yra aiški galimybė atsisakyti siunčiamo naujienlaiškio. Atsisakiusiam vartotojui laiškai niekada nebus siunčiami pakartotinai.


Anglų kalbos pamokos

|   A2 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
A2

Sužinokite, ką išmoksite

Komentarai
 • Mindaug1992 prieš 25 dienas pamokoje Eating Habits parašė:
  po truputi pirmyn
 • Astavosyl prieš 3 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Labai gera pamoka. Esu nesimokinusi anglų kalbos net mokykloje. Nusprendžiau šiek tiek išmokti savarankiškai, o su mano anglų gana gerai sekasi, paprastas ir aiškus formatas. Tiesiog užkabina :D
 • Regvyta prieš 3 mėnesius pamokoje Family parašė:
  labai naudingos pamokos ypatingai tiems kurie vazineja i uzsieni nes man teko susidurti su gramatikos siena kai neuztenka vien suprasti reikia ir perskaityti moketi
 • Edita.david prieš 4 mėnesius pamokoje Where do you live? parašė:
  įdomi pamoka
 • Sonata.liutkuviene prieš 5 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Patiko
 • Jolitux18 prieš 6 mėnesius pamokoje Learning Languages parašė:
  Man patiko, reikėtų pagalvoti ir skirti tam daugiau laiko :)
 • Jolitux18 prieš 6 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Sunku nebuvo, man patiko, noriu dar :)
 • Chdarius prieš 8 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  O kaip ismokti nesimokius,a???:-D
 • Ingrida2011 prieš 8 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  turiu ir as sias pamokeles esu lb patenkinta
 • Rima.kupetiene prieš 9 mėnesius pamokoje Learning Languages parašė:
  Puiku. Negaila ir sumoketi uz pamokas. Aciu uz pabandymo galimybe. Turesiu laiko pirksiu pamokas.