Anglų kalbos kursai


2013 metų, rugsėjo 18 d.
Įkelta nauja A2 lygio 30 anglų kalbos pamoka 'Talking on the Phone pt. 2'. Paskaitoje toliau mokysitės kalbėti telefonu, išmoksite paskambinti gydytojui ir susitarti dėl priėmimo. Franco skauda dantį. Jis pametė stomatologės telefoną. Ryte paskambinęs Kimberly ir papasakojęs, kas nutiko, paprašo jos susisiekti su gydytoja. Kimberly užregistruoja Franco priėmimui.


2013 metų, rugsėjo 16 d.
Įkelta nauja A2 lygio 29 anglų kalbos pamoka 'Talking on the Phone'. Paskaitoje išmoksite vesti pokalbį telefonu. Susipažinsite su pagrindiniais terminais, reikalingais taisyklingai susikalbėti telefonu, suprasti, kas yra sakoma.


2013 metų, rugsėjo 11 d.
Įkelta nauja A2 lygio 28 anglų kalbos pamoka 'Home Sweet Home'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie šeimos šventes, apie susitikimą su giminėmis ir artimaisiais. Kimberly ir Franco savaitgalį praleidžia Derbyje. Jie važiuoja pasveikinti Kimberly mamos, kuri švenčia 60-ties metų jubiliejų. Kimberly džiaugiasi susitikusi tėvus, brolius, seserį, sūnėnus, dukterėčias. Smagu sugrįžti namo po ilgo laiko.


2013 metų, rugsėjo 08 d.
Įkelta nauja A2 lygio 27 anglų kalbos pamoka 'Hotels and accomodation'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie viešbučius, kambarių rezervavimą. Susipažinsite su pagrindine viešbučiuose naudojama terminologija. Kimberly ir Betty skrenda į Airiją ruošti reportažo. Betty užsako viešbutį. Kim ir Betty apsistoja dviviečiame kambaryje, operatorius apsistoja vienviečiam kambaryje.


2013 metų, rugsėjo 02 d.
Įkelta nauja A2 lygio 26 anglų kalbos pamoka 'Building Relationships'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie kitus žmones, apibūdinti jų charakterio bruožus ir savybes. Kimberly pasakoja apie savo pirmą susitikimą su naująja asistente Betty. Betty nepalieka labai puikaus įspūdžio Kim. Betty yra graži, sumani ir ambicinga, tačiau visiškai nelanksti. Ir nors ji turi puikų humoro jausmą, jei ateityje merginų charakteriai nesutaps, Kimberly bus priversta ieškotis naujos asistentės.


2013 metų, rugpjūčio 26 d.
Įkelta nauja A2 lygio 25 anglų kalbos pamoka 'Annual Assesment'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie pasiekimus ir rezultatus darbe, apie karjeros galimybes, apie tai, kas jums patinka, o kas ne darbo rutinoje.


2013 metų, rugpjūčio 21 d.
Įkelta nauja A2 lygio 24 anglų kalbos pamoka 'Money'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie pinigus, jų naudą ir svarbą. Kimberly laukia pokalbio su savo vadovu. Jie aptars Kimberly darbo rezultatus, pasiekimus ir svarstys atlyginimo klausymą. Kimberly pelnytai tikisi atlyginimo pakėlimo, nes jos darbo rezultatai puikūs.


2013 metų, rugpjūčio 16 d.
Įkelta nauja A2 lygio 23 anglų kalbos pamoka 'Appearance'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie žmonių išvaizdą, jų patrauklumą arba atgrasumą. Kimberly dalyvauja konferencijoje apie grožį ir jo sampratą įvairiais laikmečiais. Grįžusi namo iš konferencijos, ji dalinasi įspūdžiais su Franco.


2013 metų, rugpjūčio 13 d.
Įkelta nauja A2 lygio 22 anglų kalbos pamoka 'Head Hunting'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie pasiekimus darbe ir apie tai, kaip jūsų talentus vertina konkurentai. Kimberly sulaukia skambučio iš ITV atstovės. ITV ir BBC yra konkuruojančios televizijos. ITV įvertina Kimberly pasiekimus darbe ir pakviečia ją susitikti pokalbiui, aptarti karjeros galimybių.


2013 metų, liepos 29 d.
Įkelta nauja A2 lygio 21 anglų kalbos pamoka 'Learning Languages'. Paskaitoje išmoksite kalbėti apie užsienio kalbų svarbą bei būdus kaip efektyviai mokytis ir kaip pasiekti norimo rezultato. Kimberly nusprendžia išmokti prancūzų kalbą bei praturtinti savo žinių bagažą. Ji dalijasi dėstytojos patarimais apie sėkmingą kalbų mokymosi procesą.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10


Anglų kalbos pamokos

|   A2 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
A2

Sužinokite, ką išmoksite

Komentarai
 • Sarauskyte.agne prieš 4 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Pirma pamoka buvo nuostabi. Labai gerai, jog gali visko pasiklausyti ir žinoti, kaip tariasi:)
 • Edita.david prieš 4 mėnesius pamokoje Where do you live? parašė:
  geros pamokos,
 • Nerami30 prieš 6 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Sveiki, ką tik išbandžiau 1 pamoką. Labai patiko, nes aš noriu aiškios gramatikos, kaip taisyklingai sudaromi sakiniai ir pan. Ypač įtraukia pratimai, kai žodžius reikia nutempti, o ne rašyti. Sėkmės toliau kuriant pamokas!
 • Litwinkaw prieš 7 mėnesius pamokoje Business Trips parašė:
  kuo tolyn tuo sudėtingiau..reikia skirti daugiau laiko..
 • Alldi7 prieš 8 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Man labai patiko pirma pamoka :) Uzduotys idomios, lengvai ir zaismingai galima pasikartoti gramatika ir lengviau isiminti naujus zodzius, visai idomu tokiu budu mokytis :) Sekmes kuriant tolesnes pamokeles!
 • Mantux0817 prieš metus pamokoje All about you parašė:
  Gera idėja. Smagu ir naudinga, Ačiū
 • Manoanglu.lt pagalba prieš metus pamokoje A1 kalbos lygio nustatymo testas parašė:
  Sveiki, sertifikatą atsisiųsti galite paspaudus ant 'Atsisiųsti sertifikatą' mygtuko testo 'Rezultatai' skiltyje. Bandykite vykdyti A2 lygio testą :)
 • Litwinkaw prieš metus pamokoje A1 kalbos lygio nustatymo testas parašė:
  Testas gana sunkus..pirmą kartą spresdama nesupratau, kad prie gramatikos užduočių reikia kiekvieną kartą spausti patikrinti-kitaip neišsisaugo kaip atlikta užduotis. BET Valio!!Anglų kalba minimaliai prisiminta, laukiu sertifikato ir startuoju į sekantį etapą!Visiems besimokantiems kantrybės ir tęstinumo!!!
 • Litwinkaw prieš metus pamokoje A day in my life parašė:
  Pamoka patiko, daug informacijos. Smagu, kad daug įrašų ir galima klaustis keletą kartų, pasitikrinti.
 • Raimmal prieš metus pamokoje A2 kalbos lygio nustatymo testas parašė:
  per tris men . nuo nulio ! net be vargo kaip pramoga isprendziau A2 testa 71 proc.tikrai padeda ,bet reik motyvacijos!