Anglų kalbos kursai


2013 metų, vasario 26 d.
Įkelta nauja A2 lygio 11 anglų kalbos pamoka 'At the Airport'. Šioje pamokoje Kimberly pasakoja apie skrydį į Škotiją, apie tai, kaip jos kolegoms nepatinka skraidyti, apie pasiruošimą kelionei lėktuvu, ji duoda patarimus ką reikėtų žinoti keliaujant lėktuvu.


2013 metų, vasario 21 d.
Įkelta nauja A2 lygio 10 anglų kalbos pamoka 'Business Trips'. Šioje pamokoje Kimberly pasakoja apie komandiruotę į Škotiją. Ji ir kolegos skrenda į virtuvės šefų konferenciją, kurios metu susitiks su žymiuoju Jamie Oliver. Kimberly kalbins jį, o jų pokalbį filmuos Kimberly kolegos.


2013 metų, vasario 20 d.
Įkelta nauja A2 lygio 9 anglų kalbos pamoka 'Colleagues at Work'. Šioje pamokoje Kimberly pasakoja apie savo kolegas Džoną Šoną ir Džordžą. Ji pasakoja apie tai kada pradeda ir baigia darbo dieną, ką veikia jos metu, trumpai papasakoja apie savo kolegų asmenines savybes.


2013 metų, vasario 19 d.
Įkelta nauja A2 lygio 8 anglų kalbos pamoka 'Work'. Šioje pamokoje Kimberly pasakoja apie savo darbą BBC televizijoje. Pristato pagrindines savo atsakomybes darbe. Kadangi ji derina mokslą universitete ir darbą BBC, trumpai papasakoja ir apie Londono universitetą, kuriame ji mokosi.


2013 metų, vasario 13 d.
Įkelta nauja A2 lygio 7 anglų kalbos pamoka 'My family'. Šioje pamokoje Kimberly pristato savo šeimą, pasakoja apie tėvus, brolius, seserį bei jų šeimos narius, supažindina su jų profesijomis bei gyvenimo būdu.


2013 metų, vasario 11 d.
Įkelta nauja A2 lygio 6 anglų kalbos pamoka "That's me". Šioje pamokoje pagrindinė pamokų veikėja Kimberly pasakoja apie save, savo darbą ir studijas, trumpai pristato savo dienotvarkę ir pomėgius, supažindina su savo draugu Franco.


2012 metų, spalio 16 d.
Šiandieną startuoja http://manoanglu.lt portalas. Linkime jums smagaus mokymosi!


2012 metų, spalio 09 d.
Įkelta 5 anglų kalbos pamoka 'Holiday and weather'. Sužinosite daugybės veiklų pavadinimus bei skirtingas oro sąlygos. Taip pat išmoksite naudoti esamąjį tęstinį laiką ir jį taikysite praktiškai atlikdami užduotyse. Jūs puikiai praleisite laiką besiklausydami ir beskaitydami įdomius pasakojimus apie mūsų draugą Eduardą. Tad pirmyn!


2012 metų, spalio 01 d.
Įkelta 4 anglų kalbos pamoka 'A day in my life'. Sužinosite savaitės dienų pavadinimus bei įvairus kasdieninius darbus. Taip pat sužinosite kaip išreikšti pasikartojančius veiksmus esamajame laike naudojant prieveiksmius, kurie parodo tų veiksmų dažnumą. Be to, Jūs dar sustiprinsite savo klausymo, skaitymo, bei rašymo įgūdžius. Sėkmės besimokant!


2012 metų, rugsėjo 25 d.
Įkelta 3 anglų kalbos pamoka 'Everyday things'. Išmokę šią pamokėlę, sužinosite daiktų, kurie jus supa, pavadinimus bei išmoksite teisingai suformuluoti ir užduoti klausimą esamajame laike. Be to, sužinosite, kaip gi gyvena mūsų draugas Eduardas.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10


Anglų kalbos pamokos

|   A2 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
A2

Sužinokite, ką išmoksite

Komentarai
 • Sarauskyte.agne prieš 4 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Pirma pamoka buvo nuostabi. Labai gerai, jog gali visko pasiklausyti ir žinoti, kaip tariasi:)
 • Edita.david prieš 4 mėnesius pamokoje Where do you live? parašė:
  geros pamokos,
 • Nerami30 prieš 6 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Sveiki, ką tik išbandžiau 1 pamoką. Labai patiko, nes aš noriu aiškios gramatikos, kaip taisyklingai sudaromi sakiniai ir pan. Ypač įtraukia pratimai, kai žodžius reikia nutempti, o ne rašyti. Sėkmės toliau kuriant pamokas!
 • Litwinkaw prieš 7 mėnesius pamokoje Business Trips parašė:
  kuo tolyn tuo sudėtingiau..reikia skirti daugiau laiko..
 • Alldi7 prieš 8 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Man labai patiko pirma pamoka :) Uzduotys idomios, lengvai ir zaismingai galima pasikartoti gramatika ir lengviau isiminti naujus zodzius, visai idomu tokiu budu mokytis :) Sekmes kuriant tolesnes pamokeles!
 • Mantux0817 prieš metus pamokoje All about you parašė:
  Gera idėja. Smagu ir naudinga, Ačiū
 • Manoanglu.lt pagalba prieš metus pamokoje A1 kalbos lygio nustatymo testas parašė:
  Sveiki, sertifikatą atsisiųsti galite paspaudus ant 'Atsisiųsti sertifikatą' mygtuko testo 'Rezultatai' skiltyje. Bandykite vykdyti A2 lygio testą :)
 • Litwinkaw prieš metus pamokoje A1 kalbos lygio nustatymo testas parašė:
  Testas gana sunkus..pirmą kartą spresdama nesupratau, kad prie gramatikos užduočių reikia kiekvieną kartą spausti patikrinti-kitaip neišsisaugo kaip atlikta užduotis. BET Valio!!Anglų kalba minimaliai prisiminta, laukiu sertifikato ir startuoju į sekantį etapą!Visiems besimokantiems kantrybės ir tęstinumo!!!
 • Litwinkaw prieš metus pamokoje A day in my life parašė:
  Pamoka patiko, daug informacijos. Smagu, kad daug įrašų ir galima klaustis keletą kartų, pasitikrinti.
 • Raimmal prieš metus pamokoje A2 kalbos lygio nustatymo testas parašė:
  per tris men . nuo nulio ! net be vargo kaip pramoga isprendziau A2 testa 71 proc.tikrai padeda ,bet reik motyvacijos!