Anglų kalbos kursai


Testai


A1 kalbos lygio nustatymo testas

A2 kalbos lygio nustatymo testas


A1 lygis


1. All about you Viskas apie tave. Pokalbiai apie asmeninį gyvenimą. Veiksmažodinio žodelio "to be" asmenavimas ir jo neigiamos formos.


2. Family Šeima. Present simple tense and possessive‘s.


3. Everyday things Sužinosite daiktų, kurie jus supa, pavadinimus bei išmoksite teisingai suformuluoti ir užduoti klausimą esamajame laike.


4. A day in my life Sužinosite savaitės dienų pavadinimus, bei kaip vadinasi įvairūs kasdieniniai darbai. Taip pat sužinosite kaip išreikšti pasikartojančius veiksmus esamajame laike naudojant prieveiksmius, kurie parodo tam tų veiksmų dažnumą.


5. Holiday and weather Išmoksite daugybės veiklų pavadinimus bei kaip vadinasi skirtingos oro sąlygos. Esamasis tęstinis laikas.


6. That's Me! Šioje pamokoje išmoksite prisistatyti bei trumpai papasakoti apie save. Gramatikos dalis pristato esamąjį laiką bei veiksmažodžio 'būti' asmenavimą ir teisingą naudojimą kalboje.


7. My family Pamokoje išmoksite papasakoti apie savo šeimą, gimines bei artimuosius. Gramatikos dalis pristato esamąjį laiką. Pristatomas visų veiksmažodžių, išskyrus 'būti', teisingas naudojimas kalboje.


8. Work Išmoksite papasakoti apie savo darbą ir profesiją. Gramatikos dalis pristato paprastą būtąjį laiką bei veiksmažodžio 'būti' asmenavimą ir teisingą naudojimą kalboje.


9. Colleagues at Work Šioje pamokoje išmoksite papasakoti apie savo kolegas bei apie jų pomėgius. Gramatikos dalis pristato paprastą būtajį laiką. Pristatomas visų veiksmažodžių, išskyrus 'būti', teisingas naudojimas kalboje.


10. Business Trips Pamokoje išmoksite papasakoti apie savo komandiruotes bei rutiną joms ruošiantis. Gramatikos dalis moko tiksliai pasakyti laiką, t.y. Kiek dabar yra valadų?


11. At the Airport Išmoksite papasakoti apie keliones lėktuvu ir apie oro uostų taisykles. Gramatikos dalis pristato lentelę, kurioje parodytas skirtumas tarp esamojo ir paprasto būtojo laikų, išskiriamos visų veiksmažodžių teigiamos, neigiamos bei klausimo formos.


12. Eating Habits Šioje paskaitoje išmoksite papasakoti apie mitybą, sveiką gyvenimo būdą ir valgymo įpročius. Gramatikos dalis moko sudaryti specialiuosius arba 'Wh-' klausimus esamajame laike.


13. Cultural Differences and Similarities Paskaitoje išmokite papasakoti apie stalo įrankius ir indus, apie skirtingoms kultūroms būdingus valgymo ypatumus. Gramatikos dalis moko sudaryti specialiuosius arba 'Wh-' klausimus būtajame laike.


14. Shopping Pamokoje išmoksite papasakoti apie laisvalaikį ir vieną jo leidimo būdą – apsipirkimą. Gramatikos dalis moko sudaryti 'Kiek' klausimus esamajame ir būtajame laikuose.


15. Media Šioje paskaitoje išmoksite papasakoti apie vieną būdą kaip leisti savo laisvalaikį prie televizoriaus. Gramatikos dalis pristato artikelių 'a' ir 'an' naudojimą kalboje.


16. Public Transport Išmoksite kalbėti apie visuomeninį transportą, jo privalumus ir trūkumus, apie būtinybę vairuoti ar nevairuoti automobilį. Gramatikos dalis pristato artikelio a ir an naudojimą su būdvardžiais bei artikelį the.


17. Call in Sick Paskaitoje išmoksite kalbėti apie sveikatą ir jos būklę, negalavimus. Gramatikos dalis pristato paprastą būsimąjį laiką.


18. Different Countries Pamokoje išmoksite kalbėti apie kultūrinius skirtumus, pristatyti šalis ir tik joms būdingas savybes. Gramatikos dalis pristato žodžių tvarką sakinyje.


19. Holidays and Celebrations Išmoksite kalbėti apie Kalėdas, apie šiai šventei būdingas tradicijas. Gramatikos dalis pristato būdvardžių laipsnius, supažindina su pagrindinėmis taisyklėmis bei išimtimis.


20. Going in for Sports Paskaitoje išmoksite kalbėti apie nelaimingus atsitikimus bei netikėtas traumas sportuojant. Gramatikos dalis pristato esamąjį tęstinį laiką.


A2 lygis


21. Learning Languages Paskaitoje išmoksite kalbėti apie užsienio kalbų svarbą bei būdus kaip efektyviai mokytis ir kaip pasiekti norimo rezultato. Gramatikos dalis aptaria paprasto esamojo laiko ir esamojo tęstinio laiko vartojimo aspektus, pristato dviejų laikų skirtumus.


22. Head Hunting Paskaitoje išmoksite kalbėti apie pasiekimus darbe ir apie tai, kaip jūsų talentus vertina konkurentai. Gramatikos dalis aptaria būtojo tęstinio laiko vartojimo atvejus ir situacijas.


23. Appearance Išmoksite kalbėti apie žmonių išvaizdą, jų patrauklumą arba atgrasumą. Gramatikos dalis aptaria būtojo tęstinio ir paprasto būtojo laikų skirtumus bei kontekstą, kuriame šie laikai naudojami.


24. Money Paskaitoje išmoksite kalbėti apie pinigus, jų naudą ir svarbą. Gramatikos dalis pristato Esamąjį atliktinį (Present Perfect) laiką, aiškina jo naudojimo ypatumus.


25. Annual Assesment Išmoksite kalbėti apie pasiekimus ir rezultatus darbe, apie karjeros galimybes, apie tai, kas jums patinka, o kas ne darbo rutinoje. Gramatikos dalis pristato skirtumus tarp Present Perfect (Esamojo atliktinio) ir Past Simple (Paprasto būtojo) laikų.


26. Building Relationships Paskaitoje išmoksite kalbėti apie kitus žmones, apibūdinti jų charakterio bruožus ir savybes. Gramatikos dalis pristato sąlygos sakinius (pirmą tipą) ir jų naudojimo kalboje ypatumus.


27. Hotels and accomodation Išmoksite kalbėti apie viešbučius, kambarių rezervavimą. Susipažinsite su pagrindine viešbučiuose naudojama terminologija. Gramatikos dalis pristato sąlygos sakinius (antrą tipą) ir jų naudojimo kalboje ypatumus.


28. Home Sweet Home Kalbėsime apie šeimos šventes, apie susitikimą su giminėmis ir artimaisiais. Gramatikos dalis pristato sąlygos sakinius (trečią tipą) ir jų naudojimo kalboje ypatumus.


29. Talking on the Phone Paskaitoje išmoksite vesti pokalbį telefonu. Susipažinsite su pagrindiniais terminais, reikalingais taisyklingai susikalbėti telefonu, suprasti, kas yra sakoma. Gramatikos dalis apibendrina visus tris sąlygos sakinių tipus. Pateikiami pavyzdžiai kaip naudojami visi trys sąlygos sakinių tipai.


30. Talking on the Phone pt. 2 Toliau mokysitės kalbėti telefonu, išmoksite paskambinti gydytojui ir susitarti dėl priėmimo. Gramatikos dalis pristato Past Perfect (būtąjį atliktinį laiką). bei jo naudojimo kalboje aspektus.


31. Weather Orai. Susipažinsite su pagrindiniais terminais, reikalingais orui apibūdinti. Gramatikos dalis pristato can, could, be able to panašumus ir skirtumus bei jų vartojimo kalboje ypatumus.


32. Where do you live? Išmoksite kalbėti apie namus, kuriuose gyvenate. Gramatikos dalis pristato prielinksnių at, on, in naudojimą kalboje, paaiškina jų prasmę.


33. Redecoration at Home Toliau kalbėsime apie namus ir jų aplinką. Gramatikos dalis toliau aiškina prielinksnių in, on, at naudojimą.


34. Tidy up! Paskaitoje išmoksime kalbėti apie namų ruošos darbus. Gramatikos dalis toliau aiškina prielinksnių in, on, at naudojimą.


35. Holiday Plans and Expectations Kalbėsime apie atostogų planus ir lūkesčius. Gramatikos dalis pristato neveikiamąją rūšį (Passive Voice) ir jos naudojimo kalboje taisykles bei ypatumus.


Anglų kalbos pamokos

|   A2 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
A2

Sužinokite, ką išmoksite


Komentarai
 • Jolitux18 prieš mėnesį pamokoje All about you parašė:
  Sunku nebuvo, man patiko, noriu dar :)
 • Karolis.kudzma93 prieš 2 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Idomu
 • Rima.sasnauskiene prieš 2 mėnesius pamokoje Everyday things parašė:
  Ačiū, su Jūsų pagalba drąsiau judėti į UK po mėnesio vėl pramoksiu. Praktiškai po metų pamiršau kalbą, o Jūsų pamokėlės primena. Ačiū!
 • Sylvaska prieš 2 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  malonus prisiminimas
 • Alldi7 prieš 2 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Man labai patiko pirma pamoka :) Uzduotys idomios, lengvai ir zaismingai galima pasikartoti gramatika ir lengviau isiminti naujus zodzius, visai idomu tokiu budu mokytis :) Sekmes kuriant tolesnes pamokeles!
 • Mantux0817 prieš 3 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Gera idėja. Smagu ir naudinga, Ačiū
 • Renatarunciene prieš 3 mėnesius pamokoje Family parašė:
  MANAU PADES
 • Astavosyl prieš 6 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  Labai gera pamoka. Esu nesimokinusi anglų kalbos net mokykloje. Nusprendžiau šiek tiek išmokti savarankiškai, o su mano anglų gana gerai sekasi, paprastas ir aiškus formatas. Tiesiog užkabina :D
 • Regvyta prieš 6 mėnesius pamokoje Family parašė:
  labai naudingos pamokos ypatingai tiems kurie vazineja i uzsieni nes man teko susidurti su gramatikos siena kai neuztenka vien suprasti reikia ir perskaityti moketi
 • Deividas S prieš 6 mėnesius pamokoje All about you parašė:
  super viskas :)