Anglų kalbos kursai

20. pamoka 'Going in for Sports'


Trukmė: 75 - 90 min.
Užduočių skaičius: 26
Lygis: A1

Paskaitoje išmoksite kalbėti apie nelaimingus atsitikimus bei netikėtas traumas sportuojant. Kimberly bėgiodama krosą išsisuka koją bei praranda sąmonę. Ji atsiduria ligoninėje, kur jai suteikiama pirmoji pagalba. Iš ligoninės Kimberly išeina pasiramsčiuodama ramentu. Gydytojas jai paskiria griežtą lovos rėžimą.
Gramatikos dalis pristato esamąjį tęstinį laiką.

Pradėti mokytis

Komentarai
Manoanglu.lt pagalba prieš 9 metus pamokoje Going in for Sports parašė:

Laba diena, posakis tikrai yra naudojamas. Raining cats and dogs yra frazeologizmas apie orą. Jis naudojamas kai norima pasakyti, kad pyla kaip iš kibiro.

R.vasiliuniene prieš 9 metus pamokoje Going in for Sports parašė:

Laba diena, noriu paklausti, ar tikrai anglai savo kalboje naudoja tą posakį ''to rain cats and dogs''? Aš kai pasakiau šį posakį savo sūnui, tai jis pradėjo iš manes juoktis. Tai nelabai norėčiau apsijuokti,kalbant angliškai. Būsiu dėkinga už atsakymą. Rasa

Adele S prieš 11 metų pamokoje Going in for Sports parašė:

Atsakau į viktorinos klausimą.Žymiausia lietuvė Anglijoje olimpietė plaukikė Rūta Meilutytė,pianistė Mūza Rubackytė,žurnalistė Beata Nicolson,teatro režisierė Dalia Ibelhauptaitė,mokėsi ir gyveno dainininkai Vaidas Baumila ,Rasa Bubelytė,Saša Song,publicistas ir rašytojas Andrius Užkalnis,ten gyvena mano dukra ir anūkas Lucas.Taigi niera galimybės iš vardint visų,nes niekas iki galo ir neskaitys.Garbė visiems lietuviams,kurie šlovina savo gerais darbais Lietuvą Anglijoje.

Komentuok
Norint pakomentuoti pamoką, reikia prisijungti

Anglų kalbos pamokos

|   A2 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
A2

Sužinokite, ką išmoksite

Pamokos TOP
Vartotojas
Taškai

1. Liudas.doc
586
2. Aidasgarbacauska..
452
3. Vytautava
363
4. Donata26
256
5. Vytasz
97
6. Kazgiedre.giedre
67
7. Arturasbutaviciu..
31
8. Ovitaz
20
9. Dainius66.pp
20
10. Giraite28
12